חלונות

 

 

כל מה שצריך לדעת על התקנת חלונות

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק להתקנת חלונות - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת חלונות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות המשווקות חלונות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

הכל על קנייה, התקנה, תיקון והרכבה של חלונות


אם אתם מתכוונים לקנות, לתקן או להתקין חלון בבית, או את כלל החלונות של הבית, אתם בוודאי נמצאים במצב של חוסר וודאות, שכן לא מדובר בשירות שאנו צורכים על בסיס קבוע, ובפעם או הפעמיים היחידות בחיינו שאנו אכן נדרשים לשירות כזה, אנחנו בדרך כלל נעדרי כל ידע מקצועי בנושא, לא מכירים אנשי מקצוע העוסקים בו, לא יודעים כיצד לבחור את איש המקצוע המתאים ולא יודעים מה הוא המחיר הסביר לביצוע כל אחת מהפעולות האלה עבור חלונות לבית.

 

זגג, או חברת אלומיניום העוסקת בייצור חלונות ומסגרות

 

ובכן, כדי להחליף חלונות ותריסים, בין שמדובר על חלונות אלומיניום ובין שמדובר על חלונות עץ, איש המקצוע שאת שירותיו אתם צריכים הוא זגג, או כיום כפי שאפשר למצוא את אותם אנשי מקצוע גם תחת הכותרת של מתקין חלונות. אחרי שאמרנו את זה, זגג מקצועי הוא אינו מקצוע נפוץ ופופולארי כבעבר, ואת מרבית עבודות התיקון, ההתקנה וההרכבה של חלונות לדירה מבצעות חברות כדוגמת חברות אלומיניום המבצעות מגוון רחב של עבודות אלומיניום ובכלל זה גם מייצרות חלונות שעשויים מאלומיניום.

 

הגדירו את הצרכים שלכם, סוג החלון והחדר לו הוא מיועד

 

כאשר אתם נזקקים לשירות של התקנת חלונות, תיקון חלונות, החלפת זכוכית או כל שירות אחר סביב החלונות לבית, אתם רוצים תחילה לעבור תהליך ראשוני עם עצמכם, תהליך שמתחיל בהגדרת הצרכים שלכם, ולאחר מכן בבחינה של כלל האפשרויות העומדות בפניכם. בהיבט זה, עליכם להגדיר מה הם סוגי החלונות שאתם זקוקים להם: חלונות לחדרים, חלון לאמבטיה, חלון לשירותים, חלונות לסלון, חלונות למטבח, כל אחד מסוגי החלונות האלה יכול להיות מבוסס על מנגנונים שונים לחלוטין, על עקרונות שונים לחלוטין, ובדרך כלל גם על עיצובים ומנגנוני הפעלה שונים.

 

הכירו את התחום לפני שאתם מתחילים את תהליך החיפוש

 

בהמשך לכך, אתם רוצים להכיר סוגים שונים של עיצובים וצורות תפעול. כך למשל, תוכלו למצוא חלונות מעוצבים מול חלונות סטנדרטיים, חלונות בלגיים המבוססים על רצועות פלדה היוצרות רשת של ריבועים בתוכם מותקנים ריבועי זכוכית וכדומה. כמו כן, עליכם להחליט האם אתם מעוניינים בהתקנת חלונות הזזה או חלונות ציר, ויש לכך השלכות משמעותיות. כך למשל, חלון הזזה הוא חלון שאינו תופס חלל במרחב, בעוד שחלון ציר דורש מרחב שיאפשר את פתיחת וסגירת החלון. חלון ציר יכול להיטרק ברוחות חזקות ודורש מנגנון לתפיסתו כאשר הוא פתוח, בעוד שחלון הזזה אינו מושפע מפרמטרים אלה.

 

היעזרו בייעוץ מקצועי באמצעותו תוכלו לקבל את התשובות לכל שאלותיכם


כדי לענות על כל השאלות שעליכם לענות עליהן לעצמכם, אתם רוצים למצוא יועץ חלונות שלצורך העניין יכול להיות אחד משורה של זגגים מומלצים או פשוט מתקין אלומיניום העוסק בתחום זה. כמו כן, בבחירת חלונות המלצות יכולות לסייע לכם מאוד כדי למצוא הן את איש המקצוע המתאים, והן להבין לעומק את היתרונות והחסרונות של כל סוג חלון וכל סוג מנגנון. יועץ מקצועי יוכל לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על חלונות, לרבות שאלות על חלונות PVC, מה זה חלון דרייקיפ? מה התועלת בדגמי חלונות אלומיניום דמוי עץ? האם ישנם חלונות מבודדים המאפשרים לכם ליצור בידוד מושלם מרחשי הסביבה בחוץ, מהם סוגי חלונות הקיימים בישראל ועוד שורה של שאלות שעשויות לעלות אצלכם לאורך התהליך.

 

שיקולים שחשוב לתת עליהם את הדעת


על אף שתהליך הזמנת חלון עשוי להיראות קל ואינטואיטיבי, ישנם שורה של שיקולים שעליכם להביא בחשבון לאורך תהליך הבחירה. בכלל זה עליכם לקחת בחשבון שאלות של בטיחות, במיוחד אם יש ילדים בבית, או שמדובר בדירה בקומה גבוהה. כמו כן, עליכם לקחת בחשבון את האפשרות להתקנת פתרונות הצללה שאולי תרצו להתקין בעתיד, ועל החלון להיות מתאים לצורך זה, בחירת סגנון עיצוב החלון וכדומה. הדברים מקבלים משנה תוקף כאשר מדובר על התקנת חלון חדש לחלוטין, או אז עליכם לקחת בחשבון שיקולים כמו מיקום חלון, גודל חלון, גוון החלון, ההתאמה של החלון לתכנית עיצוב פנים כוללת שביצע עבורכם אדריכל או מעצב פנים, כניסת אוויר דרך החלון וכדומה.

 

חפשו מידע בפורומים, מגזינים מקצועיים וקטלוגים


אחד הערוצים האפקטיביים ביותר לקבלת מידע אודות התקנת, תיקון והרכבת חלונות הוא כמובן האינטרנט, פורומים, מאמרים מקצועיים ורשתות חברתיות. בערוצים אלה תוכלו לקבל תשובות לשאלה היכן מומלץ לקנות חלון? וכן איך לבחור חלונות לבית? שאלות שתוכלו למצוא עליהן את התשובות במגזינים מקצועיים או בקטגוריות עיצוב הבית של אתרי חדשות מובילים. בפורומים מקצועיים תוכלו למצוא מידע אודות כל סוגי החלונות לרבות חלונות קליל, חלונות לצורך אוורור, חלונות הזזה לחדרי ילדים, וכן טיפים לבחירת חלונות בכלל, חלון דלת הזזה גדולה בין הסלון למרפסת וכדומה.

 

השוואת מחירים והשוואה בין דגמי חלונות רלוונטיים


כמו כן, חשוב לבצע השוואה בין מספר חברות אלומיניום, זגגים או בתי עסק המציעים שירותי התקנה, החלפה והרכבת חלונות, לפני שמקבלים החלטה. תיקון זכוכית בחלון, לכאורה שירות פשוט למדי, יכול להפוך לשירות מאוד יקר אם לא בוחנים היטב את כלל המחירים בשוק. לאורך חיפוש החלון תוכלו לפגוש במושגים שאולי אינכם מכירים כמו חלון קל לניקוי, וכמובן שכל טענה שמעלים בפניכם, עליכם להבין את משמעותה ולאמת אותה. כמו כן, מומלץ מאוד לפתוח קטלוג חלונות, לצפות בשורה של דגמים אפשריים, לפתוח את הראש לרעיונות חדשים, ולגבש לאט לאט את הכיוון של החלון האופטימאלי עבורכם.

 

הקפידו לקבל אחריות מלאה על העבודה לתקופה של שנה לפחות


לבסוף, אחרי שמצאתם את המחיר את הטוב ביותר, בין שאתם מחפשים חלונות הזזה לסגירת מרפסת ובין שאתם מחפשים מתקין מקצועי לחלונות הבית, הדבר שאתם רוצים להקפיד עליו הוא שאתם מקבלים אחריות על העבודה לתקופה של שנה לפחות. את איכות העבודה אתם רוצים לבחון בעיקר במהלך עונת החורף, כאשר החלון צריך לעמוד ברוחות חזקות וכמובן בזרם בלתי פוסק של מי גשמים, אז באמת תוכלו לבחון את איכות העבודה ולוודא שאין נזילות ואין דליפות. דבר נוסף שאתם רוצים לבחון פרט לאחריות, הוא נושא התקן. עליכם לוודא שהחלון שאתם מזמינים עומד בכל התקנים הרלוונטיים, תקנים שעליהם תוכלו ללמוד באמצעות יועץ מקצועי או באמצעות קריאה של חומר מקצועי באתר האינטרנט של מכון התקנים.

 

כמה עולה חלונות?

 

מחירי חלונות אלומיניום

חלון הזזה – 750-1,300 ש"ח

חלונות פתיחה עם ציר צדדי – 750-1,600 ש"ח

חלון כיס צד אחד – 1,300-2,100 ש"ח

חלון כיס שני צדדים – 1,500-2,500 ש"ח

חלון קיפ – 500-800 ש"ח

חלון דריי קיפ – 1,400-2,100 ש"ח

חלון דריי קיפ – 1,400-2,100 ש"ח

חלון מונובלוק – 2,000-3,200 ש"ח

חלון זכוכית לממ"ד – 1,400-1,600 ש"ח

חלון דריי קיפ לממ"ד – 2,000-3,000 ש"ח

 

מחירי תיקון חלונות

תיקון חלון שנשבר – 200-300 ש"ח

תיקון חלון שלא ניסגר – 200-300 ש"ח

תיקון מנגנון של חלון – 400-500 ש"ח

החלפת ידית בחלון – 250-400 ש"ח

החלפת רצועות בחלון – 200-250 ש"ח

החלפת גלגלים בחלון – 300-400 ש"ח

החלפה של תופסנים – 350-450 ש"ח

 

מחירי תריסי אלומיניום

תריסי הזזה – 3,500-4,200 ש"ח

תריס שלב אור – 800-1,600 ש"ח

תיקון תריסי גלילה ידניים 5 מ"ר – 1,000-1,600 ש"ח

תיקון תריסים חשמליים 5 מ"ר – 500-2,000 ש"ח

ט.ל.ח