ניסור בטון

 

 

כל מה שצריך לדעת על ניסור וקידוח בבטון

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לניסור וקידוח בבטון - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת ניסור וקידוח בבטון טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות ניסור וקידוח בבטון איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

כל מה שצריך לדעת על ניסור בטון


ניסור קידוח בבטון יהלום

תחום הבנייה הינו תחום מרכזי ביותר בארץ ובכל רחבי העולם וקיימות מגוון חברות בנייה אשר מציעות שירותים שונים ומתחרות זו בזו. בין השירותים הרבים מציעות החברות שירותי ניסור בטון וקידוח בטון.

עבודות אלו דרושות לאנשים אשר מבצעים שיפוצים בבית, במשרד או במבנה תעשייתי כך שכל אדם אשר מעוניין לבצע שינוי בצורתו של המבנה או חיתוך כלשהו במבנה בצורה מקצועית צריך לפנות אל חברות ניסור בטון מנוסה.

ניסור בטון מקצועי מתבצע באמצעות כמה סוגים של מסורים ויש להתאים את סוג המסור לסוג העבודה באופן מדויק. בין המסורים השונים ניתן למצוא את מסורי שרשרת היהלום, מסורי כבל היהלום, מסורים ידניים שונים וכו'.

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע משתמשות החברות דווקא במסורי יהלום, הרי שאתם וודאי יודעים שהיהלום הינו החומר החזק ביותר בטבע ולכן הוא החומר היעיל ביותר לביצוע עבודות מסוג זה.

 

למה לנסר בטון אם אפשר פשוט לשבור אותו?

 

שימושי עבודות ניסור יהלום מאפשרות לעובדים לחדור לעומק הבטון ולבצע את העבודה באופן מדויק.

כאשר המטרה היא להרוס קיר מבטון אין צורך לדייק בעבודה אך במקרים בהם המטרה היא להוסיף דלת או חלון, לבצע יצירת פתחים לעליית גג ומדרגות חירום, לבצע קידוח עגול לצנרת ותעלות חשמל, לבצע פתיחת דלתות וחלונות בחדרי ממ"ד או במקרים בהם צריך לשנות את המבנה של הקיר, לבצע פתיחת חלונות בקירות בטון ללא זעזוע למבנה, לבצע מעבר צנרת מים, מעבר עבור תעלות חשמל ועוד, חשוב לעבוד באופן מדויק.

יתרון חשוב של קידוח יהלום הוא שהוא מבצע את העבודה ביעילות. כמו כן, הוא שקט מאוד בהשוואה לשיטות ההריסה האחרות, כך שהשימוש בו עשוי למנוע חיכוכים עם השכנים, אך יש לציין כי הכוח של פעולת הקדיחה אינו חזק כמו כוחו של הניסור, כך שלא תמיד מומלץ להשתמש במקדחה.

 

עבודות ניסור מיוחדות המצריכות פיקוח מהנדס בניין

 

פיקוח של מהנדס בנייה הכרחי במקרים שונים בהם מתבצעות תוכניות בנייה, עבודות בבטון וקידוח או ניסור בטון כמו למשל: הריסת מבנים, ניסור חומות בטון, ניסור קורות בטון, עבודות אשר כוללות תוספות בנייה, חלוקה של דירות, עבודות בשיתוף פעולה עם מעצב או אדריכל, פינוי פסולת של עבודות הבנייה, ניסור ממ"דים ועוד.

 

למה משמש קידוח הפוך ע"י מקדחת יהלום?


קידוח הפוך אשר מתבצע באמצעות מקדחת יהלום הינו תהליך מורכב משום שעליו להיות עגול ויש להקפיד על דיוק מושלם. העבודות אשר מתבצעות באמצעות קידוח הפוך הינן עבודות בשטחים קטנים וצרים עם תקרה בגובה של כ- 50 ס"מ, כמו למשל: קדיחה עבור עליות גג, קדיחה במקרים בהם יש צורך בביצוע הכנה לונטה, קדיחה במקרים בהם יש צורך לבצע קדיחת מעברי ארובה וקמין ועוד.

הקידוח ההפוך- כשמו, מתבצע בצורה הפוכה וחובה לבצעו באמצעות ציוד מתאים. כמו כן, יש לבצע הכנה מתאימה ולהיות בעל ניסיון. במקרים רבים יש להוסיף מגן ייחודי. את הקידוח ההפוך ניתן לבצע גם על אריחים וקרמיקות.

במקרים אלו העבודות מתבצעות באמצעות שיטה של קיבוע.

הקיבוע מתבצע באמצעות מכונת ואקום.

 

בחירת החברה – להתמקד בנושאים:

 

ציוד איכותי וכוח אדם מקצועי

 

עבודות הבטון הרבות אשר כוללות ניסור וקידוח יכולות להתבצע רק באמצעות ציוד איכותי וכוח אדם מנוסה. חשוב מאוד להשתמש בציוד שמתאים לקוטר ולעומק של הקידוח- אם מדובר על קידוח בגודל קטן יחסית ניתן לבצע את העבודה באמצעות מקדחה פשוטה אך על המקדחה להיות מהירה ביותר.

במקרים בהם יש צורך לקדוח לעומק של מעל למטר וחצי, יש להשתמש במקדחת קידוח יהלום.

מעבר לזאת, חשוב מאוד לבדוק שכל הציוד והחומרים עימם עובדת החברה מחזיקים בתווי התקן.

בנוגע לכוח העבודה חשוב לבדוק את העובדים ולבחור רק בבעלי מקצוע איכותיים ובעלי ניסיון אשר הוסמכו לעסוק בתחום.

מומחה קידוח וניסור בטון זה לא שיפוצניק אלא יש צורך בציוד מיוחד, ידע וניסיון ובמידה והעובדים לא עברו את ההכשרות הדרושות ולא יעבדו באופן מקצועי העבודה לא תהיה איכותית ואף עלולה לגרום לסיכונים.

מעבר לזאת, צריכה החברה לספק אחריות עבור העבודה, לוודא כי אין תשתיות חשובות בתוך משטח הבטון שכן פגיעה בתשתיות עלולה לגרום להזיק לתשתית החשמל והמים. במידת הצורך תצטרך החברה לשלב בין טכניקות של ניסור וקידוח, עליה לדעת לזהות מצבים שכאלו.

חברה וותיקה ובעלת מוניטין אשר בצעה מגוון פרויקטים ברמה גבוהה תגדיל את סיכויי הצלחתו של הפרויקט שלכם, תפחית את תחושת חוסר הנוחות משום שהיא תעבוד באמצעות שיטות שונות אשר יאפשרו לה לעבוד ללא נזקים למבנה ותוך שמירה על בטיחות (בין הדרכים השונות תוכל החברה להיעזר בשיטת הרטבת הקירות וכו'), בצורה זו יהיה ביצוע מהיר ויעיל.

 

איך למצוא את החברה המתאימה? 

קבלת המלצות, קריאת תכנים וגלישה בפורומים

אני לא רוצה לקדוח לכם אבל יש לכם המלצה עבורי?

אם אתם מעוניינים לבצע עבודות קידוח שונות, כמו למשל: ניסור קרניזים, ניסור צינורות בטון, ניסור פתחים בקירות, ניסור כבישים ומדרכות וכו' ולבצע עבודה נקייה ואיכותית, יהיה עליכם לפנות אל חברה אשר מתמחה בביצוע קידוח וניסור בטון.

תוכלו למצוא את החברה המתאימה על ידי קבלת המלצות מחברים, מכרים, קרובי משפחה או קולגות אשר ביצעו עבודות בטון שונות. אנשים שעבדו עם בעלי מקצוע שביצעו עבודות מגוונות כמו למשל: ביקוע בטון, הפרדת מבנים, חציבה באבן וסלעים, ניסור סלעים וכו' יוכלו לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר. שיטת "מפה לאוזן" הינה שיטה יעילה אשר עבדה ותמשיך לעבוד בעתיד.

קודחים באתרי האינטרנט השונים

כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באתרי האינטרנט ולעיין באתרים של חברות אשר מספקות שירותי קידוח וניסור בטון.

תוכלו להקליד את המשפטים: "חברה מומלצת לקידוח וניסור בטון", "קבלן ניסור וקידוח בטון מומלץ" או "ניסור בטון המלצות" בשורת החיפוש ולמצוא מגוון חברות אשר עוסקות בתחום, כמובן שחלק מהן יהיו איכותיות וחלק מהן יהיו פחות איכותיות.

כדי למצוא חברה מקצועית ואיכותית יהיה עליכם להתמקד בפרטים החשובים- בדקו האם החברה וותיקה ומנוסה, בדקו אילו עבודות בצעה החברה, האם היא מספקת אחריות עבור העבודה, האם היא עובדת עם חומרים, מכשירים וכלים אשר מחזיקים בתו תקן, האם העובדים הוכשרו לעסוק בעבודות ניסור וקדיחה, האם החברה גובה מחירים הוגנים, מבצעת קידוח הפוך באמצעות מקדחת יהלום ועוד.

לקדוח לגולשים בראש

דרך נוספת אשר תסייע לכם לקבל מידע בנושא עבודות הבטון תתאפשר באמצעות גלישה בפורומים. תוכלו להקליד בשורת החיפוש את המשפטים: "מומחה ניסור בטון פורומים" ולמצוא מגוון פורומים אשר עוסקים בנושא.

הגולשים המנוסים אשר צברו ידע יוכלו להמליץ לכם על חברות שמבצעות ניסור בטון בצפון, ניסור בטון במרכז או ניסור בטון בדרום- כך תוכלו לאתר חברה אשר עובדת בקרבת האזור שלכם.

כמו כן, יוכלו הגולשים להמליץ לכם על חברות שמבצעות ניסור בטון בזול (חשוב מאוד לבדוק האם החברה מקצועית ומנוסה ולכן רצוי להצליב בין המלצות- אם כמה אנשים המליצו לכם על אותה החברה סביר להניח שהיא עובדת בצורה מקצועית).

נוסף על כך, תוכלו לשאול את הגולשים: "כמה עולה ניסור בבטון?" או להקליד את המשפט: "ניסור בטון השוואת מחירים" בשורת החיפוש ולגלות מהי עלות ניסור בבטון בעצמכם.

 

הגיע הזמן להתחיל לקדוח


לאחר שתבדקו את בעלי המקצוע השונים, תבדקו אילו חברות מספקות אחריות עבור ביצוע העבודה ומבצעות את העבודה באמצעות מכשור וחומרים שמחזיקים בתו תקן, לאחר שתקבלו את ההמלצות מהחברים, המכרים, קרובי המשפחה וכו' ותערכו השוואת מחירים, תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם ולהיות רגועים.

אם תהיו מרוצים מהתוצאות של העבודה ואם החברה עבדה בצורה יעילה, מהירה, בטוחה ולא הפריעה לכם ולשכנים יותר מידי (אין מה לעשות העבודה תמיד תפריע ברמה זו או אחרת), תוכלו להמליץ עליה ולגרום לאנשים נוספים להיות מרוצים.

 

כמה עולה ניסור בטון?


ניסור בטון עד 10 ס"מ – 250-600 ש"ח למ"ר

ניסור בטון מעל 10 ס"מ – 400-800 ש"ח למ"ר

קידוח בבטון עד 50 ס"מ – 25-60 ש"ח למ"ר

קידוח בבטון עד 100 ס"מ – 40-80 ש"ח למ"ר

קידוח בבטון מעל 100 ס"מ – 50-100 ש"ח למ"ר

ט.ל.ח