פינוי פסולת בניין

 

 

כל מה שצריך לדעת על פינוי פסולת בניין

 

ברוכים הבאים לאתר בעלי מקצוע שירות 10, כאן ניתן לקרוא המלצות, לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר בקליק לפינוי פסולת בניין - וכל זה ללא עלות וללא התחייבות!

 

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!
 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת פינוי פסולת בניין טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות לפינוי פסולת בניין איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 חברות יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

כל מה שצריך לדעת לפני הזמנת חברה לפינוי פסולת בניין


מה עושים עם הזבל שנוצר בעת בניית וילה או שיפוץ דירה?

אין מה לעשות - כאשר בונים בניין חדש נוצרת פסולת רבה. את הפסולת הרבה אשר עשויה ממגוון חומרים יש לפנות במהירות משום שהיא עלולה לגרום לבעיות בריאות רבות או להוביל לפציעות.

כדי לטפל בפסולת בצורה מסודרת יש לבדוק כבר בתחילת עבודת הבנייה שיש חברה איכותית אשר עובדת בשיתוף פעולה עם הקבלן ומבצעת את כל סוגי הפינוי הדרושים- כמו למשל: פינוי פסולת ברזל, איסוף פסולת תעשייתית, פינוי אזבסט, פינוי בלות פסולת וכו'. באמצעות עבודות הפינוי השונות (פינוי אסבסט, פינוי פסולת עץ, פינוי גזם ופסולת גינה וכו') יהיה ניתן לשמור על מראה הסביבה, על בריאות האוכלוסייה ועל הביטחון.

 

מה לא לזרוק הכל ישר לפח אשפה שכונתי?

 

איך ומתי צריך לבצע פינוי פסולת בניין?

 

חשוב מאוד להבחין בין פסולת שניתן לפנות באופן עצמאי - פסולת שיכול לפנות קבלן בניין ובין פסולת בגודל וכמות שאינה מתאימה לפחי האשפה.

במקרים בהם הפסולת שהצטברה נמצאת בכמות גדולה ובגודל שאינו מתאים לפח האשפה יש לפנות אל חברות מקצועיות אשר עובדות עם משאית לפינוי פסולת בניין ושאר כלים חיוניים לעבודה.

צריך לפנות את פסולת הבניין כאשר ההגדרה תואמת לחוק. לפי חוק שמירת ניקיון אשר יצא במהלך שנת 1984 ומטרתו להגן על הסביבה ניתן לקבוע בדיוק מהי פסולת בניין.

פסולת זו מוגדרת כגושית. כמו כן, מציין החוק כי הפסולת מכילה את החומרים והשיירים אשר משמשים את העובדים לבנייה (עבודות הבנייה יכולות להיות פינוי בינוי, עבודות שיפוצים ועוד) והיא כוללת ערמות של אדמה וחלקים של הריסות מבנים.

לפעמים ניתן לבצע הפרדת פסולת ולאחר מכן מחזור פסולת.

בצורה זו ניתן למנוע זיהום ופגיעה בסביבה.

את הפסולת ניתן לקחת למרכזי מחזור כך שיהיה ניתן לבצע שימוש חוזר.

המחזור יסייע לכולם וימנע קנסות שהרשויות מטילות על חברות בנייה שמשאירות פסולת באזורים שאינם מתאימים לכך.

לפעמים ניתן לקבל סיוע מהרשויות.

 

הזמנת מכולות לפינוי פסולת מאתרי בנייה

 

ניתן לפנות את הפסולת באמצעות פנייה אל חברות פינוי פסולת בניין מקצועיות ואמינות אשר עובדות עם מגוון סוגי מכולות וגדלים של מכולות לפינוי פסולת- ביניהן קיימות- מכולה פתוחה, מכולה סגורה ודחסניות).

כמו כן, ניתן לבצע השכרת שרוולים להשלכת פסולת. מידות מכולה הינן מגוונות- השירות שנותנות החברות כולל את פינוי האסבסט, איסוף של פסולת הבניין, איסוף הפסולת התעשייתית, איסוף הפסולת הביתית ועוד.

מחירי הפינוי ישתנו בהתאם לגודל של המכולה, התכיפות של הפינוי, הסוג של השירות, המרחקים, זמן העבודה ועוד.

המחירים לשבוע (לרבות מחיר ההובלה של המכולה לביתו של הלקוח ופינוי פסולת אל אתרי האשפה) עשויים לנוע בין כ- 800- 850 שקלים לפינוי בגודל של 8 קוב.

פינוי פסולת של 20 קוב תעלה כ- 1,600- 1,850 שקלים.

המחירים לא כוללים תשלום מע"מ.

 

מחפשים מכולות לפינוי פסולת לאחר שיפוץ דירה

 

או מכולות לפינוי פסולת בבניין משותף?

 

מה חשוב לבדוק?

חברה איכותית אשר מחזיקה ברישיון לעסוק בתחום, מספקת שירותי השכרת קונטיינר לפינוי פסולת בניין, השכרת מכולה, מבצעת פינוי מכולות פסולת ואשפה אל פחים מורשים, לרבות פסולת מתכת וצברה ניסיון וותק תוכל לסייע לכם מאוד.

כמו כן, צריכה החברה לעבוד עם מגוון סוגי מכולות ייעודיות בנפחים שונים כך שיהיה ניתן להתאים את כמות הפסולת לגודל המכולה. המכולות צריכות להיות חדשות ולאפשר לעובדים לעבוד בצורה נוחה ופשוטה.

מעבר לזאת, צריכה החברה להיות זמינה עבור לקוחותיה, לבצע מחזור פסולת, לספק אחריות עבור העבודה, לאפשר ללקוחות לקבל אישור לפינוי הפסולת (קבלת אישור לפינוי פסולת בניין לטופס 4 הינה חשובה ביותר), להעסיק צוות עובדים אמין ויעיל, לספק ייעוץ פינוי פסולת בניין ולגבות מחירים הוגנים.

 

איך תוכלו למצוא חברה איכותית אשר מבצעת פינוי פסולת בניין?

 

דרכים שונות למציאת החברה המבוקשת

מפה לאוזן – "אני זוכר ששיפצתם את הדירה לפני שנתיים. מי פינה את הפסולת?"

תוכלו למצוא חברה איכותית אשר מספקת שירותי פינוי עבודות בניין באמצעות החברים, המכרים, הקולגות או קרובי המשפחה שלכם. כל מה שתצטרכו לעשות יהיה לבקש מהסביבה המלצות.

סביר להניח כי האנשים אשר סובבים אתכם ביצעו שיפוץ דירה, כי הבניין שלהם עבר שיפוץ או שהמשרד שופץ והם נעזרו בחברה לפינוי הפסולת. כמו כן, תוכלו להרחיב את מעגל החברים שלכם ולהיעזר בפייסבוק.

תוכלו לכתוב על הוול שלכם שאתם מחפשים חברה לפינוי פסולת ובמידה וחבריכם נעזרו בחברה איכותית הם יוכלו להשיב לכם.

עוד אופציה תהיה לחפש דפי עסק של חברות אשר עוסקות בפינוי פסולת של בניין ולבדוק כמה לייקים הן קיבלו, באילו ערים הן עובדות ומה רשמו עליהן הגולשים (במידה והם רשמו).

מידע זמין ומהיר- האינטרנט

אופציה נוספת תהיה לערוך חיפוש באינטרנט- אתרי האינטרנט יוכלו לחשוף בפניכם מידע רב ובמהירות. תוכלו להקליד את המשפטים: "השכרת מכולה עבור פסולת בניין המלצות", "חברה מומלצת לפינוי פסולת בניין" וכו' ותמצאו את האתרים הרלוונטיים.

חשוב מאוד לבדוק את החברות השונות משום שלא כולן איכותיות ומקצועיות. כדי לבצע בחירה נכונה בדקו האם החברה מחזיקה ברישיון לעסוק בתחום פינוי פסולת בניין, האם היא עובדת עם כל הכלים הדרושים ומחזיקה במכולות מגוונות וחדישות בעלות נפחים שונים, האם היא מעבירה את הפסולת לפחים מורשים בלבד, האם היא דואגת לאישור לפינוי פסולת בניין לטופס 4, האם היא זמינה ללקוחותיה, האם היא מספקת אחריות, מבצעת מחזור פסולת, בדקו כמה עולה שירותי פינוי פסולת בניין? (תוכלו למצוא את התשובה על ידי הקלדת המשפט:" פינוי פסולת בניין השוואת מחירים" בשורת החיפוש) לאחר מכן תוכלו להשוות את המחירים שמצאתם למחיר שגובה החברה- בצורה זו תוכלו לדעת האם המחיר שהיא גובה הינו מחיר הוגן אשר תואם את מחירי השוק. נוסף על כך תוכלו לבדוק האם האתר מכיל חוות דעת של לקוחות.

גולשים אל הפחים המורשים

דרך נוספת אשר תוכל לסייע לכם למצוא את המידע הדרוש תוכל להתבצע באמצעות גלישה בפורומים. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על חברות איכותיות אשר מספקות שירותי פסולת בניין תל אביב, פינוי פסולת בניין חיפה, פינוי פסולת בניין באר שבע וכו' (כמובן שמומלץ לבחור בחברה הקרובה ביותר אליכם כדי להוזיל את המחיר), יוכלו לספק לכם מידע בנוגע לחברות שאינן איכותיות או אינן עובדות עם רישיון, יוכלו לענות לכם על מגוון שאלות כמו למשל: "מהי עלות פינוי פסולת בניין?", "כמה זמן לוקח לפנות את הפסולת?" "האם הרשויות סייעו לקבלן שלכם לבצע את הפינוי?", "האם החברה סיפקה שירות אדיב ועבדה באופן יעיל?" ועוד.

 

לשמור על הסביבה ועל הכיס

 

לאחר שתבחנו את החברות השונות- תבדקו האם הן מחזיקות ברישיון, האם הן מחזיקות בכלים הדרושים ובמגוון גדלים של מכולות חדישות, האם הן חברות מקצועיות, האם הן מספקות אחריות, מעניקות יחס אדיב וגובות מחירים הוגנים תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה, לשמור על הסביבה ולהימנע מקבלת קנסות.

 

כמה עולה פינוי פסולת בניין?


מחיר השכרת מכולת פינוי פסולת עד 7 קוב – 700-900 ש"ח

מחיר השכרת מכולת פינוי פסולת עד 9 קוב – 800-1,000 ש"ח

מחיר השכרת מכולת פינוי פסולת עד 17 קוב – 1,300-1,600 ש"ח

מחיר השכרת מכולת פינוי פסולת עד 24 קוב – 2,000-2,500 ש"ח

מחיר השכרת שרוול לפינוי פסולת עד 4 קומות – 1,000-1,500 ש"ח

מחיר פינוי פסולת בניין – 70-130 ש"ח לקוב

מחיר השכרת בובקט – 1,000-1,300 ש"ח (ליום)

מחיר השכרת טרקטור – 1,100-1,700 ש"ח (ליום)

ט.ל.ח